info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

Ubezpieczenie Assistance

Dla kogo ubezpieczenie Assistance?

Ubezpieczenie Assistance skierowane jest do właścicieli pojazdów mechanicznych, którzy chcą mieć pewność, że w razie problemów na drodze otrzymają pomoc.

Dodatkowe ubezpieczenie Assistance w zależności od wariantu gwarantuje pomoc nie tylko w razie kolizji czy wypadku ale również w razie awarii. Usługi jakie najczęściej są świadczone to naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie unieruchomionego pojazdu oraz noclegi dla wszystkich pasażerów na czas naprawy pojazdu.

Zalety ubezpieczenia Assistance

Atrakcyjna składka

Możliwość indywidualnego doboru wariantu ubezpieczenia

Zakres ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenie Assistance należy do kategorii ubezpieczeń dobrowolnych a jego zakres szczegółowo określają Ogólne Warunki Ubezpieczenia Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Wykupując ubezpieczenie Assistance należy zwrócić uwagę jakiego rodzaju usługi są gwarantowane przez Ubezpieczyciela oraz czy są wprowadzone ograniczenia/limity. Ochronę ubezpieczeniową możemy rozszerzyć o terytorium krajów europejskich oraz wprowadzić dodatkowe klauzule zapewniające holowanie ubezpieczonego pojazdu nawet do 1000 km.

Ubezpieczenie Assistance możemy zakupić wraz z ubezpieczeniem OC/AC lub jako indywidualny produkt. Dodatkowo w ofercie ubezpieczycieli są krótkoterminowe ubezpieczenia assistance ( najczęściej 30 dni), które niestety nie przewidują dużych limitów holowania unieruchomionego pojazdu.

Sprawdź cenę polisy na www.superubezpieczenia.pl!