info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

OC Multiagenta – zwiększa wiarygodność prowadzonej działalności

/
Komentarz0
/
Polisa OC Multiagenta to nie tylko zabezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych podczas wykonywania działalności ubezpieczeniowej. Bowiem warto pamiętać o tym, że obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu wykonywania czynności agencyjnych pozwala także zadbać o wiarygodność agenta zarówno wśród jego partnerów biznesowych, jak i klientów. OC Multiagenta – kiedy powstaje obowiązek zakupu polisy? Obowiązek zakupu polisy odpowiedzialności cywilnej...
Czytaj więcej →

Ubezpieczenie domku letniskowego

/
Komentarz0
/
Kategorie
Ubezpieczenie domów letniskowych zapewnia ochronę na wypadek kradzieży z włamaniem oraz zdarzeń losowych takich jak pożar, zalanie, powódź, huragan, uderzenie pioruna itp.Ponieważ domki letniskowe są narażone na włamania i dewastacje, ich ubezpieczenie nie jest łatwą rzeczą.

Ubezpieczenie na skutek chorób odkleszczowych

/
Komentarz0
/
Kategorie
Choroby, z jakimi kojarzą się nam kleszcze, to zazwyczaj borelioza i kleszczowe zapalenie mózgu. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych w swoich ofertach proponuje ubezpieczenia, które chronią nas i nasze rodziny głównie finansowo, w postaci wypłacenia świadczenia za zdiagnozowanie jednej z poważnych chorób wpisanej do naszej umowy.

Ubezpieczenie dla himalaistów

/
Komentarz0
/
Kategorie
Ostatnie wydarzenia na Nanga Parbat, gdzie trwała akcja ratunkowa uwięzionych pod szczytem Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol zwróciły uwagę społeczeństwa na to jak niebezpieczne są ośmiotysięczniki zimą. Media donoszą, że dwójka śmiałków co prawda posiadała ubezpieczenie, ale nie na sprowadzanie pomocy helikopterem.

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór

/
Komentarz0
/
Kategorie
Choroby nowotworowe to obecnie jedna z najczęstszych przyczyn zgonów. Jednak rak to nie wyrok. Tu w walce o zdrowie  liczy się przede wszystkim czas. Posiadając ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór, ubezpieczyciel pokryje  koszty związane z diagnozą i leczeniem. Sprawdź, jakie TU oferują polisy i jakie są warunki ochrony.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego podczas zimowego wyjazdu

/
Komentarz0
/
Kategorie
Zimowy urlop to niesamowita okazja, by spędzić czas na stoku w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wiele osób te chwile relaksu uwiecznia zdjęciami i filmikami, które są miłą pamiątką. Każdy narciarz wie, że warto posiadać ubezpieczenie narciarskie z opcją chroniącą sprzęt sportowy. Czy wiesz, że w ramach polisy ubezpieczyciele dają również możliwość ubezpieczenia sprzętu elektronicznego? Poznaj...
Czytaj więcej →

Co to jest doubezpieczenie?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każdy ubezpieczający swój majątek musi wiedzieć, że odszkodowanie za szkody powstałe szkody w np. domu lub mieszkaniu jest zwykle wypłacane do określonej sumy ubezpieczenia. Czy mając np. w ciągu roku dwie lub więcej szkód możemy liczyć na pełne odszkodowanie do wartości sumy ubezpieczenia? Sprawdź co to jest doubezpieczenie.

Polisa turystyczna: Ubezpiecz dziecko przed wyjazdem na ferie

/
Komentarz0
/
Kategorie
Polska Izba Ubezpieczeń podaje w raporcie pod nazwą: „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków”, że w ubiegłym roku około 4,2 mln Polaków wyjechało na urlop za granicę. Mimo że większość wybrała kraje Unii Europejskiej, to na ich terenie nie wszystkie usługi zapewni publiczne ubezpieczenie zdrowotne.

Wypadek na siłowni- co z odszkodowaniem?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Siłownie i kluby fitness to miejsca, gdzie większość z nas chce spełnić swoje noworoczne postanowienia o wymarzonej sylwetce. O tym jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna nie trzeba mówić. Co jednak, gdy podczas zajęć doznamy poważnej kontuzji? Sprawdź kto odpowiada za wypadek na siłowni.