info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

Rodzicu pamiętaj! Szkolne NNW nie jest obowiązkowe!

/
Komentarz0
/
Kategorie
Wrzesień to dla rodziców czas, kiedy dzieci w wieku szkolnym powracają do szkolnych ław.  Rodziców czeka nie tylko wydatek na wyprawkę szkolną, ale również wszelkiego rodzaju opłaty związane z rozpoczęciem roku szkolnego. Ubezpieczenie Szkolne NNW to jedno z formalności, których musi dopełnić większość rodziców.

Ubezpieczenie dla rolników: Podczas żniw zwiększa się ilość wypadków przy pracy

/
Komentarz0
/
Kategorie
Żniwa w pełni. Wzmożone pace sezonowe rolników widać niemal na każdym polu. To również czas, kiedy osoby pracujące w rolnictwie są narażone na zwiększone ryzyko wypadków, z powodu dużego natężenia prac. Ubezpieczenie dla rolników, oprócz tych obowiązkowych powinno pokrywać koszty związane z powrotem do zdrowia osób, które uległy wypadkom podczas prac na polu.

Czy warto inwestować w pakiet assistance?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każda nieoczekiwana awaria na drodze może zepsuć każdą podróż. W wielu przypadkach kierowcy muszą radzić sobie sami. Czy wiesz, że pakiet assistance zapewni Ci pomoc w razie nagłego zdarzenia na drodze?Pamiętaj jednak, że nie każda opcja może spełnić Twoje oczekiwania.

Czym kierować się przy wyborze polisy na życie?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Zarówno strach jak i potrzeba bezpieczeństwa są naturalnymi potrzebami ludzi. Jak wynika z badania zrealizowanego przez GfK na zlecenie Nationale-Nederlanden, ponad 40 proc. Polaków najbardziej boi się chorób bliskich i wypadków po których możemy być dla naszych rodzin ciężarem. Boimy się również przyszłości finansowej.

Kupno samochodu „z drugiej ręki” a ubezpieczenie

/
Komentarz0
/
Kategorie
  Polskie prawo wyraźnie wskazuje na to, że obowiązkowa polisa OC dla  właścicieli pojazdów mechanicznych jest przypisana do samochodu. W przypadku jego sprzedaży ubezpieczenie „przechodzi” na nowego właściciela. Od początku 2012 r. nie jest jednak automatycznie przedłużana, co wyeliminowało problem tzw. podwójnego OC.

Ubezpieczenie firmy może zaważyć na jej przyszłości

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każdy właściciel firmy doskonale wie, ile ryzyk związanych jest z prowadzeniem własnego biznesu.. Niezależnie jednak  od tego jaki profil ma nasza firma warto ubezpieczyć się od różnego rodzaju ryzyk, które w przypadki braku polisy mogą doprowadzić nawet do utraty płynności finansowej.

Ubezpieczenie psa i kota

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każdy właściciel psa lub kota doskonale wie, że zdarzają się sytuacje, kiedy naszym zwierzakom potrzebna jest pomoc weterynarza.  Niektórzy właściciele czworonogów doświadczyli też przykrych sytuacji, kiedy odpowiadać musieli za szkody wyrządzone przez ich pupili. Na rynku coraz częściej można spotkać oferty dla właścicieli zwierząt, które chroni  od wyrządzonych szkód, zdarzeń losowych, a nawet zwrot kosztów...
Czytaj więcej →

Ubezpieczenie samochodu od gradobicia

/
Komentarz0
/
W okresie wiosenno-letnim podczas jazdy samochodem możemy natrafić na trudne warunki atmosferyczne. Burze, nawałnice i gradobicie może mieć wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Niestety, gdy z nieba zaczną spadać duże bryły lodu Twój samochód może poważnie ucierpieć. Sprawdź jak wygląda ubezpieczenie samochodu od gradobicia.