info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

Polisa mieszkaniowa: Czym należy kierować się wybierając sumę ubezpieczenia?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Polisa mieszkaniowa jet w Polsce coraz bardziej powszechna. Analiza danych KNF pozwala szacować, że ubezpieczonych jest ok. 70 proc. nieruchomości. Na wysokość składki za polisę w największym stopniu wpływają zakres ochrony i suma ubezpieczenia. O zakresie ochrony pisaliśmy już w poprzednim artykule, dlatego teraz przybliżymy temat dotyczący sumy ubezpieczenia.

Czy film z kamerki samochodowej może być dowodem?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Wideorejestratory i kamerki samochodowe to obecnie jeden z niezbędników każdego kierowcy. Czujne oko kamery śledzi wszystkie zdarzenia na drodze. Czy wiesz, że nagranie może być ważnym dowodem w wyjaśnieniu kto jest sprawcą kolizji? Poznaj więcej szczegółów.

Jakie koszty pokrywa autocasco?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Ubezpieczenie autocasco (AC) to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne. Obejmuje ono ochroną Twój samochód i jego wyposażenie przed m.in. kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem. Czy wiesz jakie koszty mogą być pokryte w ramach tej umowy? Sprawdź to.

OC rolnika pokryje szkody spowodowane przez psa

/
Komentarz0
/
Kategorie
Stanowisko Rzecznika Finansowego zostało podzielone przez Sąd Najwyższy, który przedstawił uzasadnienie uchwały,  w której orzekł, że ubezpieczyciel powinien pokryć szkody z OC rolnika wyrządzone przez psa, który jest wykorzystywany w gospodarstwie rolnym.

Systemy alarmowe domu i mieszkania. Co z ubezpieczeniem?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Dom lub mieszkanie to jedyne miejsce, które zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach do poczucia się w pełni bezpiecznie potrzeba czegoś więcej. W ciągu roku każdy z nas decyduje się na dłuższe lub krótsze wyjazdy. W tym czasie nasz dom może stać się obiektem zainteresowania włamywaczy. Nawet porządne zamki, drzwi i okna antywłamaniowe mogą...
Czytaj więcej →

Rodzicu pamiętaj! Szkolne NNW nie jest obowiązkowe!

/
Komentarz0
/
Kategorie
Wrzesień to dla rodziców czas, kiedy dzieci w wieku szkolnym powracają do szkolnych ław.  Rodziców czeka nie tylko wydatek na wyprawkę szkolną, ale również wszelkiego rodzaju opłaty związane z rozpoczęciem roku szkolnego. Ubezpieczenie Szkolne NNW to jedno z formalności, których musi dopełnić większość rodziców.

Ubezpieczenie dla rolników: Podczas żniw zwiększa się ilość wypadków przy pracy

/
Komentarz0
/
Kategorie
Żniwa w pełni. Wzmożone pace sezonowe rolników widać niemal na każdym polu. To również czas, kiedy osoby pracujące w rolnictwie są narażone na zwiększone ryzyko wypadków, z powodu dużego natężenia prac. Ubezpieczenie dla rolników, oprócz tych obowiązkowych powinno pokrywać koszty związane z powrotem do zdrowia osób, które uległy wypadkom podczas prac na polu.

Czy warto inwestować w pakiet assistance?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każda nieoczekiwana awaria na drodze może zepsuć każdą podróż. W wielu przypadkach kierowcy muszą radzić sobie sami. Czy wiesz, że pakiet assistance zapewni Ci pomoc w razie nagłego zdarzenia na drodze?Pamiętaj jednak, że nie każda opcja może spełnić Twoje oczekiwania.