info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

Ubezpieczenie dla himalaistów

/
Komentarz0
/
Kategorie
Ostatnie wydarzenia na Nanga Parbat, gdzie trwała akcja ratunkowa uwięzionych pod szczytem Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol zwróciły uwagę społeczeństwa na to jak niebezpieczne są ośmiotysięczniki zimą. Media donoszą, że dwójka śmiałków co prawda posiadała ubezpieczenie, ale nie na sprowadzanie pomocy helikopterem.

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór

/
Komentarz0
/
Kategorie
Choroby nowotworowe to obecnie jedna z najczęstszych przyczyn zgonów. Jednak rak to nie wyrok. Tu w walce o zdrowie  liczy się przede wszystkim czas. Posiadając ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór, ubezpieczyciel pokryje  koszty związane z diagnozą i leczeniem. Sprawdź, jakie TU oferują polisy i jakie są warunki ochrony.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego podczas zimowego wyjazdu

/
Komentarz0
/
Kategorie
Zimowy urlop to niesamowita okazja, by spędzić czas na stoku w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wiele osób te chwile relaksu uwiecznia zdjęciami i filmikami, które są miłą pamiątką. Każdy narciarz wie, że warto posiadać ubezpieczenie narciarskie z opcją chroniącą sprzęt sportowy. Czy wiesz, że w ramach polisy ubezpieczyciele dają również możliwość ubezpieczenia sprzętu elektronicznego? Poznaj...
Czytaj więcej →

Co to jest doubezpieczenie?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Każdy ubezpieczający swój majątek musi wiedzieć, że odszkodowanie za szkody powstałe szkody w np. domu lub mieszkaniu jest zwykle wypłacane do określonej sumy ubezpieczenia. Czy mając np. w ciągu roku dwie lub więcej szkód możemy liczyć na pełne odszkodowanie do wartości sumy ubezpieczenia? Sprawdź co to jest doubezpieczenie.

Polisa turystyczna: Ubezpiecz dziecko przed wyjazdem na ferie

/
Komentarz0
/
Kategorie
Polska Izba Ubezpieczeń podaje w raporcie pod nazwą: „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków”, że w ubiegłym roku około 4,2 mln Polaków wyjechało na urlop za granicę. Mimo że większość wybrała kraje Unii Europejskiej, to na ich terenie nie wszystkie usługi zapewni publiczne ubezpieczenie zdrowotne.

Wypadek na siłowni- co z odszkodowaniem?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Siłownie i kluby fitness to miejsca, gdzie większość z nas chce spełnić swoje noworoczne postanowienia o wymarzonej sylwetce. O tym jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna nie trzeba mówić. Co jednak, gdy podczas zajęć doznamy poważnej kontuzji? Sprawdź kto odpowiada za wypadek na siłowni.

Brak mandatu za brak dokumentów?

/
Komentarz0
/
Kategorie
Wejście niedawno nowego systemu CEPiK oznacza, że w systemie znajdą się wszystkie informacje na temat pojazdu i uprawnień danego kierowcy. Czy to oznacza, że jeśli wszystkie dane znajdują się w systemie, to kierowca nie będzie karany za to, że nie ma przy sobie dokumentów?

Ubezpieczenie nagrobka zimą

/
Komentarz0
/
Kategorie
Nie od dziś wiadomo, że postawienie zmarłej, bliskiej osobie nagrobka wiąże się z dużymi kosztami. Chcąc postawić dobrej jakości nagrobek trzeba liczyć się nawet z wydatkiem kilkunastu tysięcy złotych. Oferta materiałów oferowana przez firmy kamieniarskie jest bardzo duża. Pamiętajmy, że nagrobek przez lata będzie poddany wielu próbom. Warto o tym pamiętać zwłaszcza zimą, gdzie mróz,...
Czytaj więcej →