info@superubezpieczenia.pl
+48 221 221 255
+48 720 221 221

Aktualności

Wiadomości ze świata ubezpieczeń

Gdzie najlepiej ubezpieczyć auto?

/
Komentarz0
/

Zastanawiasz się gdzie najlepiej ubezpieczyć auto? Szybkie polisy, tanie oc to marzenie każdego kierowcy. Ale dzisiaj nie jest to już takie trudne. Wystarczy odwiedzić jedną stronę lub firmę typu SuperUbezpieczenia.pl, żeby znaleźć najlepsze oferty wszystkich ubezpieczycieli w jednym miejscu. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy wiele czasu, ale również pieniędzy.

large_7507679046

Najtańsze ubezpieczenie OC dla wszystkich kierowców nie istnieje

Niestety, nie ma czegoś takiego jak jedno tanie ubezpieczenie OC. Nie ma co liczyć, że któraś firma ubezpieczeniowa zaproponuje nam, naszemu sąsiadowi, kuzynowi, koledze z pracy i innym właścicielom pojazdów polisę OC za 200 zł niezależnie od tego jakim samochodem jeździmy. Ubezpieczenie OC oblicza się indywidualnie dla każdego kierowcy. Wiek właściciela pojazdu, miejsce zarejestrowania samochodu, wysokość zniżek za lata bezszkodowej jazdy – te i wiele innych czynników wpływa na wysokość proponowanej składki obowiązkowego ubezpieczenia OC. Prawdą jest, że każdy kierowca może znaleźć tanią polisę OC, ale niekoniecznie w tym samym towarzystwie i w identycznej cenie.

Chcesz mieć najtaniej? Szukaj, działaj, porównuj!

Nie liczmy na to, że najtańsze OC i najlepsze Autocasco same do nas przyjdą. Skąd mamy wiedzieć, że dana propozycja ubezpieczenia OC jest najtańsza? Na jakiej podstawie możemy stwierdzić, że oferowane Autocasco ma najlepszą cenę w stosunku do zakresu ochrony ubezpieczeniowej? Dowiemy się tego porównując oferty. I nie chodzi o porównanie swoich ubezpieczeń z polisami sąsiada.

Przeliczmy samodzielnie składkę OC i AC dla naszego samochodu w kalkulatorze ubezpieczeń lub skorzystajmy z pomocy multiagencji ubezpieczeń, w której zrobi to za nas doradca. Uważnie przestudiujmy OWU, zwróćmy uwagę na listę sytuacji, w których firma ubezpieczeniowa nie podejmie się ochrony pojazdu. Nie decydujmy się od razu, upewnijmy się, że propozycja w pełni nam odpowiada. Tylko w ten sposób dowiemy się u kogo najlepiej ubezpieczyć auto w tym roku.

 

Napisz komentarz